Bitlis Güncel

Bitlis'teki polisler Çorumlu öğrencilerin mektuplarını karşılıksız bırakmadı

BİTLİS - Güroymak İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis memurları, Çorumlu öğrencilerin geçen ay gönderdiği mektupları karşılıksız bırakmadı.

BİTLİS - Güroymak İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis memurları, Çorumlu öğrencilerin geçen ay gönderdiği mektupları karşılıksız bırakmadı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Çorum'daki Fatih Sultan Mehmet İlkokulu'nda görevli sınıf öğretmeni Gülten Cevizci, sosyal sorumluluk bilinci kazanmaları amacıyla 40 öğrencisine yazdırdığı mektupları, geçen ay Bitlis'in Güroymak ilçesinde görev yapan polis memurlarına gönderdi.

İlçe Emniyet Müdürlüğündeki polis memurları da 14-20 Nisan Şehitler Haftası dolayısıyla öğrencilere yazdıkları mektuplarla karşılık verdi.

Mektuplar ve Güroymak Kaymakamı Mehmet Zahid Uzun'un hediyeleri, Çorum'daki öğrencilere ulaştırıldı.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bitlis, Güroymak, Polis, Şehit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir