Erzurum Yaşam

Bayraktaroğlu Paşa Erzurum'da

Bölgedeki askeri birlikleri denetlemek ve bazı incelemelerde bulunmak üzere Erzurum'a gelen Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu, Vali Mustafa Çiftçi'yi makamında ziyaret etti.

Bölgedeki askeri birlikleri denetlemek ve bazı incelemelerde bulunmak üzere Erzurum'a gelen Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu, Vali Mustafa Çiftçi'yi makamında ziyaret etti.

Erzurum - Valilik Şeref Defteri'ni imzalayan Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu ardından makama geçerek Vali Mustafa Çiftçi ile bir süre görüştü. Görüşmede, daha önce askeri hastane olarak kullanılan Mareşal Fevzi Çakmak yerleşkesinin, Erzurum Lisesi kampüs alanına katılımı hususu ele alındı. Bununla birlikte Erzurum'un ticari anlamda gelişimi açısından büyük önem arz eden 2. Organize Sanayi Bölgesi'nin genişlemesi için bölgede bulunan askeri arazinin sanayi bölgesine dâhil edilmesi konusu değerlendirildi.

Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Sayın Selçuk Bayraktaroğlu'nun ziyaretlerine; 3. Ordu Komutanı Korgeneral Veli Tarakcı, 9'uncu Kolordu ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Tevfik Algan ve Kara Kuvvetleri İstihkâm Daire Başkanı Tuğgeneral Mustafa Yeter eşlik etti

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Organize Sanayi Bölgesi, Selçuk Bayraktar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir