Battal Kanbay

En son Battal Kanbay haberleri anında burada. Son dakika Battal Kanbay haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

Battal Kanbay
Battal Kanbay

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay kimdir? Malatyalı olup 1980 yılında Malatya'nın Pütürge ilçesinde doğdu. Müdür Kanbay ilkokulu Tepehan Şükan Köyü’nde, ortaokulu Pütürge Yibo’da tamamladı. Lise eğitimini ise  Malatya Fatih Lisesi’nde okumuştur. Battal Kanbay, Üniversiteyi Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tamamlamıştır. Evli ve 2 kızı olan Kanbay çok iyi derecede İngilizce ve Farsça bilmektedir. 

Londra'nın en seçkin okullarında 2 yıl eğitim almıştır. Battal Kanbay yurda dönerek aynı zamanda çeşitli illerde 11 yıl öğretmenlik yapmıştır. Başarılı bir öğretmenlik hayatından sonra yönetici kadrosuna geçmiştir. Battal Kanbay daha sonra okul müdürlüğü, il milli eğitim müdür yardımcılığı ve Milli Eğitim Bakanlığında daire başkanlığı yapmıştır. Kendisini bir Malatya sevdalısı olarak tanıtan Müdür Kanbay Malatyaspor sevgisinin fanatiklik seviyesinde olduğunu ifade etmektedir. Yurt içinde yurt dışında yaptığı bütün görevlerde Malatyaspor bayrağını ve atkısını yanında götürdüğünü belirtmektedir. Müdür Kanbay Malatya sevgisinin sadece Malatyaspor ile sınırlı kalmadığını ifade etmektedir. Aynı zamanda İstanbul'da bulunan Malatya Sivil Toplum Kuruluşlarında fiili olarak görev yaptığını belirtilmiştir.

Müdür Kanbay son olarak İstanbul Sultangazi ilçesinde ilçe milli eğitim müdürlüğünde şube müdürü olarak görevinde bulunuyordu.

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!

Kategoriye Ait Diğer Sayfalar

Paylaşmak İstermisin?

İçeriğin sonu

Yüklenecek başka sayfa yok