Erzurum Yaşam

Aziziye Belediyesi; "Sevimli dostlarımızla dost bir kurumuz"

Aziziye Belediyesi, zifte batan ve daha sonra gönüllüler tarafından kurtarılan 10 yavru köpekle ilgili bir açıklama yaptı.

Aziziye Belediyesi, zifte batan ve daha sonra gönüllüler tarafından kurtarılan 10 yavru köpekle ilgili bir açıklama yaptı.

Erzurum - İlçeye bağlı Ilıca Mahalle Mezarlığı'nın güneyindeki kontrolsüz alana kimler tarafından döküldüğü henüz bilinmeyen zift atıkları içerisinde mahsur kalan yavru köpeklerle ilgili olarak yapılan açıklamada, "Öncelikle belediyemizin asfalt üretim tesisi bulunmadığı gibi, söz konusu malzemenin kullanılmasını gerektiren herhangi bir çalışmamız da olmamıştır. Dolayısıyla bu hadisenin belediyemizle hiçbir ilgisi bulunmamakla birlikte, yavru köpeklerin kurtarılması yönündeki çalışmalara konudan haberdar olur olmaz belediye ekiplerimiz de müdahil olmuştur. İlaveten bu konu kurumumuzca yakından takip edilmekte ve gerekli araştırma-soruşturma işlemleri devam etmektedir. İçinde yaşadığımız dünyada insanlar kadar hayvanların da hak sahibi olduğunu bilen ve onların her şartta ve yine her durumda korunması gerektiğine inanan bir yönetim olarak; sevimli dostlarımızla dost bir kurum olduğumuzun bilinmesini istiyor, bu hususta bütün hayvan severlerle her türlü işbirliğine hazır olduğumuzun altını da, özellikle çiziyoruz." dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Aziziye, Aziziye Belediyesi, Belediye, Erzurum gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir