Ardahan Güncel

Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, bayram öncesi trafik denetimine katıldı

ARDAHAN - Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, Kurban Bayramı arifesinde katıldığı trafik denetimlerinde, sürücülere trafik kurallarını hatırlattı.

Ardahan - Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, Kurban Bayramı arifesinde katıldığı trafik denetimlerinde, sürücülere trafik kurallarını hatırlattı.

Polis ekiplerince, başta Ardahan-Göle, Artvin ve Kars noktaları olmak üzere kent genelinde sürücülere trafik kuralları hatırlatıldı.

Ekipler, denetimlerde sürücülere kolonya, araçlardaki çocuklara şeker ikram etti.

Göle trafik yol kontrol uygulama noktasındaki denetimlere katılan Vali Hayrettin Çiçek, sürücülerin bayramını tebrik edip trafik kurallarını hatırlattı.

Bayramı bayram tadında geçirmek istediklerini ifade eden Çiçek, "Amacımız hep birlikte toplum olarak bayramda kurallara uyalım ki bayramımız keyifli olsun." dedi.

Denetimlerde Çiçek'e, İl Emniyet Müdürü Gökalp Şener ve İl Jandarma Komutanı Albay Ramazan Yiiğit eşlik etti.

Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, bayram öncesi trafik denetimine katıldı 1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Göle, Jandarma, Kars, Kurban Bayramı, Polis gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir