AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır Ağrı'da

AĞRI - AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Ağrı’ya geldi.

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır Ağrı'da

AĞRI - AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere ’ya geldi.

Çakır Ağrı ziyaretine AK Parti Ağrı İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek başladı. Belediye başkanları toplantısının ardından, Ağrı Belediyesini ziyaret eden Çakır, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’dan belediyenin kentte başlattığı projeler ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

ahmet çakır ekrem çelebi
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ahmet Çakır'a Ağrı Dağı ve İshak Paşa Sarayı tablosunu hediye etti..
ahmet çakır ağrı7
AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın, Ahmet Çakır'a İshak Paşa Sarayı tablosunu hediye etti..

Ağrı Belediyesi tarafından kentte yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Çakır, Ağrı Belediyesinde 31 Mart Yerel Seçimleri'nin ardından kısa sürede başarılı işlerin ortaya konduğunu belirtti.

Ağrı’da yapmış olduğu hizmetlerden ötürü Başkan Sayan’ı kutlayan Çakır “Bu kadar güzel işleri yapabilmek, kentin uzun vadede dönüşüm planlarını ve aynı zamanda da ulaşım gibi bütün illerin en temel problemlerinin başında olan bir problemi kısa bir süre içerisinde çözmesi ve birçok uygulaması, birçok belediyemize örnek olabilecek uygulamalardır. Bu bir başarıdır.” dedi.

Sayan'ın yaptığı çalışmaların birçok belediye tarafından örnek alınacağını ifade eden Çakır, şöyle konuştu:

''Bu bir şehir sevdasıdır. İşi samimi ve gönülden yaptığımız zaman başarıda kaçınılmaz oluyor. Ağrı'nın geçmişte ihmal edilmiş sorunları mutlaka vardır ama doğru bir yönetimle, doğru bir çalışma çalışma ve planlamayla bunların hepsi çözülecek. Kentsel dönüşüm ve Murat Nehri'nin çevre düzenlemesi gibi projelere Ağrı gibi diğer şehirlerinde ihtiyacı var.''

AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi de hizmetlerinden dolayı Sayan'a teşekkür etti.

Başkan Sayan da, kentte ulaşım, altyapı sorunlarını çözdüklerini ve 2 bin kişiye ücretsiz ekmek dağıtımına başladıklarını anlattı.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Ahmet Çakır’a ziyaretlerinde, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ve AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın’ın ile İlçe Belediye Başkanları da eşlik etti. (İHA) (AA)(DİYADİNNET)

ahmet çakır ağrı1

ahmet çakır ağrı2

ahmet çakır ağrı3

ahmet çakır ağrı4

ahmet çakır ağrı5

Editörün Seçtikleri

Sağlık Bakan Yardımcısı Eldemir, sınırdaki koronavirüs tedbirlerini denetledi

Üniversitelerarası Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası Muş'ta başladı

Ağrı'da Koronavirüs önlemleri üst düzeye çıkarıldı

Göhan Gültekin'in cenazesi memleketi Ağrı'da defnedildi

Gürbulak Sınır Kapısında Araçlar dezenfekte ediliyor

Yorum Ekle