Erzurum Yaşam

Ahmet Coşkun yeni döneme oynayarak başladı

İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, yeni döneme de halay çekerek start verdi.

İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, yeni döneme de halay çekerek start verdi.

Erzurum - 31 Mart yerel seçimlerinde 8 oy farkla ikinci dönem belediye başkanlığına seçilen MHP'li cumhur ittifakı adayı Ahmet Coşkun, düzenlenen bayramlaşma programında halay çekerek yeni dönemine başladı.

Görev yaptığı birinci dönemde yaptığı festival ve şenliklerle belediyenin kaynaklarını harcamasıyla yoğun eleştiri alan Başkan Coşkun'un yeni dönemi de halay ve şenliklerle oynatarak geçirmeye başladığı belirtiliyor.

İlçenin rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra alt yapı konusunda yapılacak çalışmaları bekleyen vatandaşlar Ahmet Coşkun'dan gerçek belediyecilik hizmetlerini talep ettiklerini ifade ettiler.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ahmet Coşkun, Belediye, Erzurum, Festival, İspir, MHP gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir