Haber Videosu

Ağrı Valisi Osman Varol göreve başladı

Güncel
Ağrı Valisi Osman Varol göreve başladı

AĞRI - Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ağrı Valisi olarak atanan Osman Varol, görevine başladı.

Vali Varol'u, Valilik önünde, Belediye Başkanı Savcı Sayan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul, vali yardımcıları, kaymakamlar ve kurum amirleri karşıladı.

Tören mangasını selamladıktan sonra makamına geçen Vali Varol, gazetecilere yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya teşekkür etti.

Adana'ya atanan Vali Süleyman Elban'ın kentte büyük hizmetler yaptığını ifade eden Varol, şöyle konuştu:

"Tüm gayretimle yorulmadan Ağrı'nın daha iyi noktalara gelmesi için çalışacağım. Özellikle devletimizi milletimizin hizmetine sunarak, Cumhurbaşkanımızın yönetim felsefesini sahaya sürüp yansıtarak, insanlarımız için daha iyi hizmetler üretebilmek, daha verimli ve güzel çalışmalar ortaya koyabilmek, bugüne kadar getirilen çok güzel çalışmaları daha iyi noktalara taşıyabilmek için var gücümle gayret edeceğim. Göreve başlarken sizlere bunun sözünü verebilirim."

Ağrı’yı özellikle ekonomik kalkınma ve istihdam alanında daha güzel noktalara taşımak için tüm gayretiyle çalışacağını söyleyerek, şu ifadelere yer verdi:

Buradaki bu hizmetleri yürütebileceğimize inanarak bizi görevlendiren sayın İçişleri Bakanımıza teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum. Ben özellikle bizden önce burada hizmet veren ve şu anda Adana Valiliğine tayin olan çok kıymetli meslek büyüğüm sayın Süleyman abimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Tabii ki burada sayın valimiz hizmet çıtasını çok yüksek bir noktaya koydu. Onun hizmetleri halkımız tarafından unutulmayacaktır. Ona teşekkür ederek başlamak istiyorum.

Bizlerde enerjimizle, birikimimizle, gayretimizle Süleyman abimizin çok yükseklere koyduğu bu hizmet çıtasını oradan hiç indirmemek belki daha iyi yerlere taşımak, bu güzel şehri özellikle sosyal ekonomik kalkınma ve istihdam alanında daha güzel noktalara taşımak için tüm gayretimizle çalışacağız.

Şunu söyleyebilirim ki burada çalışacağım süre içerisinde şartlar ve koşullar nasıl gelişirse gelişsin ben bu işin mülki idare amiri olarak, valisi olarak tüm gayretimle tüm çabamla yorulmadan Ağrı’nın daha iyi noktalara gelmesi için çalışacağız.

Büyük bir heyecana çok büyük bir enerjiye, çok büyük bir gayreti sahip olacağımızı sizleri şimdiden taahhüt edebilirim. Ben bu güzel ilde beraber çalışacağımız dönemde yolumuzun bahtımızın açık olmasını temenni ediyorum.” Kaynak:AA -İHA Haber Görüntü:ÖZGÜR KARİP

 göreve Varol başladı Ağrı Osman Valisi 2

başladı  Osman Varol göreve Valisi Ağrı 1

Osman Ağrı Varol Valisi  başladı göreve 3

göreve  Varol Osman Valisi Ağrı başladı 4

Ağrı Valisi Varol göreve başladı Osman  5

osman varol ağrı1

osman varol ağrı2

osman varol ağrı3

ETİKET: Ağrı, göreve başladı, Karşılama, Vali Osman Varol.

Yorum Ekle