Ağrı Yaşam

Ağrı Valisi Koç, Kurban Bayramı'nda hastaları ziyaret etti

Ağrı Valisi Mustafa Koç, Kurban Bayramı dolayısıyla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüsamettin Erol ve İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar ile birlikte Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Ağrı Valisi Mustafa Koç, Kurban Bayramı dolayısıyla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüsamettin Erol ve İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar ile birlikte Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Ağrı - Vali Mustafa Koç, hastalara geçmiş olsun dileklerini ileterek, Kurban Bayramlarını kutladı. Hastalarla sohbet ederek, sağlık durumları hakkında bilgi alan Koç, doktor ve sağlık çalışanlarına da özverili çalışmaları için teşekkür etti. Koç, yaptığı açıklamada, "Kurban Bayramı'nın münasebetiyle hasta kardeşlerimizi ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerimizi iletmek ve bayramlarını kutlamak istedik. Hastalarımızla sohbet ederek, sağlık durumları hakkında bilgi aldık. Kendilerine en kısa sürede şifa dileklerimizi sunuyoruz. Bu vesileyle tüm sağlık çalışanlarımıza da özverili çalışmaları için teşekkür ediyoruz" dedi.

Hastalar da Vali Koç'un ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendisine teşekkür ettiler.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Doktor, Hüsamettin Erol, Jandarma, Kurban Bayramı, Mustafa Koç, Yılmaz İpar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir