Ağrı Yaşam

Ağrı Valisi Koç köyleri ziyaret ediyor, talepleri dinliyor, sorunları çözüyor

Ağrı Valisi Mustafa Koç, il merkezindeki köyleri ziyaret ederek köy sakinlerinin istek ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Vali Koç, ziyaret ettiği köylerde vatandaşlarla bir araya gelerek, sorunları yerinde inceliyor ve çözüm üretiyor.

Ağrı Valisi Mustafa Koç, il merkezindeki köyleri ziyaret ederek köy sakinlerinin istek ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Vali Koç, ziyaret ettiği köylerde vatandaşlarla bir araya gelerek, sorunları yerinde inceliyor ve çözüm üretiyor.

Ağrı - Ağrı Valisi Mustafa Koç, beraberindeki heyetle birlikte Güvendik, Söğütlü ve Çatalipaşa köylerini ziyaret etti. Köy sakinlerinin istek ve taleplerini dikkatle dinleyen Vali Koç, gerekli talimatları verdi. Güvendik Köyü'nde Vali Koç'a köy halkı tarafından ayran ikram edildi. Vali Koç, köyün sorunlarına ilişkin çalışmalar yapacaklarını ifade etti. Söğütlü Köyü'nde de köy sakinleriyle bir araya gelen Vali Koç, onların taleplerini dinledi ve çözüm yolları üzerinde değerlendirmelerde bulundu. Köylerde, köy içi parke çalışmalarının devam ettiğini ve Çatalipaşa köyü içinden geçen derenin ıslahı için gerekli çalışmaların yapılacağını müjdeledi. Vali Koç, derenin ıslahı ve parke çalışmalarının köylerin altyapısını iyileştireceğini ve yaşam kalitesini artıracağını vurguladı. Vali Koç ayrıca, Çatalipaşa köyünde ikamet eden şehit Cemal Budak ve şehit Yunus Budak'ın ailelerini de ziyaret ederek şehit yakınlarına devlet desteğinin her zaman yanlarında olacağını belirtti. Vali Koç'un köy ziyaretleri ve vatandaşlarla olan samimi diyalogları takdirle karşılanıyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Mustafa Koç, Şehit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir