Ağrı Yaşam

Ağrı Valisi Koç, Doğubayazıt'ta askerlerin Kurban Bayramı'nı kutladı

Ağrı Valisi Mustafa Koç, Kurban Bayramı dolayısıyla Doğubayazıt ilçesini ziyaret ederek askerlerin bayramlarını kutladı.

Ağrı Valisi Mustafa Koç, Kurban Bayramı dolayısıyla Doğubayazıt ilçesini ziyaret ederek askerlerin bayramlarını kutladı.

Ağrı - Vali Mustafa Koç, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüsamettin Erol ve İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar ile birlikte Doğubayazıt'a gitti. İlk olarak Doğubayazıt Jandarma Asayiş Komando Bölük Komutanlığı'nı ziyaret eden Vali Koç, jandarma personelinin Kurban Bayramı'nı tebrik ederek bayramın sağlık ve huzurla geçmesi dileklerini iletti. Yaygınyurt köyünden geçerken ay yıldızlı bayrak sallayan çocuklarla da bir araya gelen Vali Koç, çocuklarla sohbet edip bayramlarını kutladı. Daha sonra Ağrı Dağı'nın eteklerindeki Doğubayazıt Hazzep Tepe Modüler Üs Bölgesi'ni ziyaret eden Vali Koç, vatan, millet ve bayrak sevgisi ile büyük bir fedakarlıkla görev yürüten kahraman jandarmaların da bayramlarını kutladı. Üste incelemelerde de bulunan Vali Koç, Doğubayazıt ziyaretinin ardından il merkezine döndü. Vali Koç, burada hayatını kaybeden emekli öğretmen Zafer Karan'ın taziyesine de katıldı. Karan ailesine taziye dileklerini ileten Vali Koç, merhuma Allah'tan rahmet diledi.

Ağrı Valisi Koç, Doğubayazıt
Ağrı Valisi Koç, Doğubayazıt
Ağrı Valisi Koç, Doğubayazıt
Ağrı Valisi Koç, Doğubayazıt
Ağrı Valisi Koç, Doğubayazıt
Ağrı Valisi Koç, Doğubayazıt
Ağrı Valisi Koç, Doğubayazıt
Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı Dağı, Doğubayazıt, Hüsamettin Erol, Jandarma, Kurban Bayramı, Mustafa Koç, Yılmaz İpar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir