Ağrı Güncel

Ağrı Valisi Koç, bayram trafiği denetiminde sürücüleri uyardı

AĞRI - Ağrı Valisi Mustafa Koç, Kurban Bayramı öncesi kara yollarında yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle uygulama noktalarındaki denetimlere katıldı, yolculuk yapan çocuklara hediye verdi.

Ağrı - Ağrı Valisi Mustafa Koç, Kurban Bayramı öncesi kara yollarında yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle uygulama noktalarındaki denetimlere katıldı, yolculuk yapan çocuklara hediye verdi.

Koç, beraberindeki İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüsamettin Erol, İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar ile Ağrı-Doğubayazıt kara yolu üzerinde bulunan bölge trafik noktasını ziyaret etti.

Polis uygulama noktasında bayramını kutladıkları sürücülere yollarda daha dikkatli olmaları yönünde uyarılarda bulunan Koç, araçlardaki çocuklara oyuncak hediye etti.

Vali Koç, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, bayram öncesi kentte tüm tedbirleri aldıklarını söyledi.

9 günlük bayram tatili dolayısıyla kara yollarında yoğunluk gözlendiğini belirten Koç, "Bizler, vatandaşlarımızın bayram tadında bir bayram geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Bayram için ilimize gelenler ve başka yerlere gidecekler var, onların sağ salim ailelerine kavuşup huzurlu bayram geçirebilmeleri için il genelinde hem jandarmamız hem de emniyetimizle gereken tedbirleri aldık. Trafik denetimlerinde arkadaşlarımız 7 gün 24 saat görev yapıyor." dedi.

Koç, denetim ve tedbirlerin amacının vatandaşların can güvenliğini sağlamak olduğuna dikkati çekerek, drone ve radarlarla da denetim yaptıklarını sözlerine ekledi.

sürücüleri Koç, uyardı Valisi trafiği denetiminde Ağrı bayram 1
Ağrı Valisi Koç, bayram uyardı denetiminde sürücüleri trafiği 2
trafiği Ağrı Valisi sürücüleri Koç, uyardı denetiminde bayram 3
bayram Ağrı Valisi denetiminde trafiği Koç, uyardı sürücüleri 4
uyardı Koç, sürücüleri trafiği bayram denetiminde Valisi Ağrı 5
sürücüleri Koç, denetiminde Valisi trafiği bayram uyardı Ağrı 6
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Doğubayazıt, Drone, Hüsamettin Erol, Jandarma, Kurban Bayramı, Mustafa Koç, Polis, Yılmaz İpar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir