Ağrı Asayiş

Ağrı'da görevli polis memuru kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü Gürbulak Kara Hudut Kapısı Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli polis memuru İsmail Erdem Aksoy, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü Gürbulak Kara Hudut Kapısı Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli polis memuru İsmail Erdem Aksoy, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Ağrı - Ağrı Valiliğinden yapılan açıklamada, "İl Emniyet Müdürlüğümüz kadrosunda görevli Polis Memuru İsmail Erdem Aksoy 13 Haziran 2024 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Merhum Polis Memuru İsmail Erdem Aksoy'un cenazesi 14 Haziran 2024 tarihinde Kırşehir İli Mucur İlçesi Hamidiye Mezarlığına defnedilmek üzere yola çıkacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Ağrı Valisi Mustafa Koç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "İl Emniyet Müdürlüğümüz Gürbulak Kara Hudut Kapısı Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli mesai arkadaşımız Polis Memuru İsmail Erdem Aksoy'un vefatı dolayısıyla Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı dilerim" dedi.

Ağrı İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar ise İl Emniyet Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabında yaptığı taziye mesajında, "İl Emniyet Müdürlüğümüz Gürbulak Kara Hudut Kapısı Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli Polis Memuru İsmail Erdem Aksoy, 13 Haziran 2024 günü vefat etmiştir. Meslektaşımıza Allah'tan rahmet, kıymetli ailesine ve teşkilatımıza başsağlığı dileriz" ifadelerine yer verdi.

Polis memuru İsmail Erdem Aksoy'un cenazesi, 14 Haziran 2024 tarihinde Kırşehir'in Mucur ilçesinde bulunan Hamidiye Mezarlığı'na defnedilecek.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü, Ağrı Valiliği, Mustafa Koç, Polis, Sosyal medya, Yılmaz İpar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir