Adalet Bakanı Bozdağ, şehit infaz koruma memuru Yiğit'in ailesini ziyaret etti
Ağrı Haberleri Güncel

Adalet Bakanı Bozdağ, şehit infaz koruma memuru Yiğit'in ailesini ziyaret etti

Ağrı: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Bursa'da 20 Nisan'da cezaevi personelini taşıyan servis aracına düzenlenen terör saldırısında şehit olan infaz koruma memuru Cengiz Yiğit'in ailesini ziyaret etti.


Bozdağ, Ağrı'daki temasları kapsamında şehit Yiğit'in ailesinin yaşadığı Hamur ilçesine geldi. Şehit Yiğit'in babası Mahmut, annesi Fatma Yiğit'le görüşen Bakan Bozdağ, burada yaptığı konuşmada, Yiğit'in fedakarca görev yaptığını söyledi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını ileten Bozdağ, "Bütün şehitlerimizin bize emanetleri olan ailelerinin yanındayız. Tüm arkadaşlarımız seferber oldular, bundan sonra da aynı hassasiyet devam edecektir. Şehidimizin emanetine onun gibi sahip çıkarsak ona borcumuzu ödemiş oluruz." dedi.


Şehit babası Mahmut Yiğit ise "Başta Cumhurbaşkanı'mız olmak üzere sizlere minnettarım. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin." ifadelerini kullandı. Kaynak: AA


Bozdağ, koruma ziyaret Yiğit
memuru koruma şehit AĞRI etti Bozdağ, Yiğit
Adalet koruma ailesini şehit Bozdağ, etti Bakanı memuru Yiğit
şehit - memuru Yiğit
memuru - ziyaret Adalet etti ailesini infaz AĞRI Bakanı koruma Yiğit
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Ağrı, Cezmi Ergül, Halil Özyolcu, Hamur, Mehdi Can, Osman Varol, Recep Tayyip Erdoğan, Şehit ve Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri alın.
Anadolu Ajansı(AA), İHLAS HABER AJNASI (İHA) tarafından geçilen tüm ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlandığı şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir