Erzurum Yaşam

8 işletmeye 336 bin TL ceza uygulandı

Erzurum'da İl Tarım Müdürlüğü Gıda kontrol ekiplerince yapılan denetimler sürdürülüyor.

Erzurum'da İl Tarım Müdürlüğü Gıda kontrol ekiplerince yapılan denetimler sürdürülüyor.

Erzurum - Erzurum kent merkezinde yem, gıda ve gıda ile temas eden madde üreten işletmelere yönelik son iki hafta içerisinde yapılan toplam 257 denetim kapsamında; olumsuzluk tespit edilen hususlarda ilgili 8 işletmeye 336 bin TL tutarında cezai işlem uygulandı.

Aynı dönem içerisinde tüketicilerin her an ulaşabilecekleri "Alo Gıda Hattı"na, 13 başvuru yapılırken 9 şikayet neticelendirildi, diğer başvuru işlemlerinin ise takip aşamasında olduğu bildirildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir