Erzurum Yaşam

23 Nisan kutlamaları erken başladı

Bilim Erzurum'da çocuklara yönelik erken 23 Nisan kutlama programı yapıldı.

Bilim Erzurum'da çocuklara yönelik erken 23 Nisan kutlama programı yapıldı.

Erzurum - Yüzlerce çocuğun coşku ve heyecanla katıldığı etkinlikte birbirinden güzel faaliyetlere 23 Nisan öncesi coşku yaşandı. Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, "Erzurum biricik çocuklarımız için unutulmaz bir gün oldu. Bilim Erzurum'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarımıza erkenden başladık. Birbirinden eğlenceli etkinliklerimiz ve atölye çalışmalarımızla çocuklarımızın eşsiz mutluluğuna ve heyecanına tanık olduk." denildi. Saatlerce süren programda çocukla gönüllerince eğlenirken, velilerde memnuniyetlerini dile getirdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Erzurum, Erzurum Büyükşehir Belediyesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir