Hakkari Güncel

Yüksekova'da kurumlar arası voleybol turnuvasını TİM 47 kazandı

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Kaymakamlık Kupası voleybol turnuvasının final maçı düzenlenirken, turnuvayı polis ekiplerinden oluşan TİM 47 ekibi kazandı.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Kaymakamlık Kupası voleybol turnuvasının final maçı düzenlenirken, turnuvayı polis ekiplerinden oluşan TİM 47 ekibi kazandı.

Hakkâri - 6 guruptan oluşan 24 takımın katıldığı ve yaklaşık 40 gün süren turnuvada rakiplerini yenen Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile TİM 47 takımı finale yükseldi.

Yüksekova Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün spor salonunda düzenlenen final maçı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Emniyet Müdürlüğü (TİM 47) arasında oynandı.

Oldukça çekişmeli geçen setlerde 2-2'lik eşitlik sağlanınca beşinci set oynandı.

Nefeslerin tutulduğu son sette rakibini 15-11'lik skorla 3-2 yenen TİM 47 takımı kupanın sahibi oldu.

Final maçına Kaymakam Ömer Çimşit, beraberinde Cumhuriyet Başsavcısı Rıza Ünel, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İlhan Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Atael, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Nuri Turan ve çok sayıda taraftar katıldı.

Maçın ardından spor salonunda her iki takıma kupa ve madalyaları verildi. Kaymakam Çimşit final maçını kazanan TİM 47 takımını tebrik ederek kupasını verdi.

Yüksekova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İlhan Yılmaz da TİM 47 takımını tebrik ederek şu açıklamalarda bulundu:

"Yüksekova Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ikinci, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de üçüncü oldu. Hepsini canıgönülden tebrik ediyorum. Güzel bir final maçı izledik. Bu turnuvayı düzenlememizin amacı kurumlarımızın kaynaşmasını sağlamak. Bu organizasyonda emeği geçen başta Kaymakamımız olmak üzere herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu tür organizasyonların çoğalmasını sağlamak istiyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemlerde bunu da gerçekleştireceğiz."

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari, Kaymakamlık, Ömer Çimşit, Polis, Spor, Voleybol, Yüksekova, Yusuf Atael gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir