Hakkari Güncel

Yüksekova'da bir evde silahla vurulmuş iki kişinin cesedi bulundu

HAKKARİ - Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde bir dairede silahla vurulmuş iki kişinin cesedi bulundu.

Hakkâri - Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde bir dairede silahla vurulmuş iki kişinin cesedi bulundu.

İlçede yaşayan Fatma B'den haber alamayan arkadaşları, İpekyolu Caddesi'ndeki binanın 4. katındaki evine gitti.

Kapının açık olduğunu gören ve içeri giren arkadaşları, Fatma B. ile arkadaşı Muhammet U'yu silahla vurulmuş halde görünce polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Eve gelen sağlık ekiplerince hayatlarını kaybettikleri belirlenen Fatma B. ile Muhammet U'nun cenazeleri Yüksekova Devlet Hastanesi morguna kaldırdı.

Evde inceleme yapan polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari, İpekyolu, Polis, Yüksekova, Yüksekova Devlet Hastanesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir