Yaşam

Yazın coşkusu TV+'la açık hava sinemasında yaşanıyor

TV+ ana sponsorluğunda, Yapı Kredi bomontiada’da yaz sezonu boyunca her salı akşamı birbirinden özel yapımlar yer alacak.

İSTANBUL - TV ana sponsorluğunda Oscarlı filmlerin de dahil olduğu yapımlar, açık hava sinema şöleninde filmseverlerle buluşacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre TV ana sponsorluğunda, 9 Temmuz-27 Ağustos arasında Yapı Kredi bomontiada'da her salı akşamı sinema yayınlanacak.

İlk gösterim, 9 Temmuz Salı günü, 5 dalda Oscar'a aday gösterilen ve En İyi Kadın Oyuncu Oscarı'nı kazanan, Türkiye'de ise sadece TV 'ta yayımlanan "The Holdovers" ile başlayacak.

27 Ağustos'a kadar devam edecek etkinlikte, yabancı dilde en iyi film dahil 5 dalda Oscar'a aday gösterilip En İyi Özgün Senaryo Oscar'ını alan ve Türkiye'de sadece TV 'ta yayınlanan "Anatomy of a Fall" da dahil olmak üzere birçok film, açık havada sinema keyfini yaşatacak.

Etkinlikte, "Death On The Nile" 16 Temmuz, "Anatomy of A Fall" 23 Temmuz, "The Intern" 30 Temmuz, "Teacher's Lounge" 6 Ağustos, "La La Land" 13 Ağustos, "Top Gun Maverick" 20 Ağustos, "Wrath of Man" ise 27 Ağustos tarihinde gösterime girecek.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir