Yataş Yeni Reklam Filmi ile Hybrid Serisinin Tanıtımını Sürdürüyor

Yataş Yeni Reklam Filmi ile Hybrid Serisinin Tanıtımını Sürdürüyor

Yataş Bedding’in Yeni Reklam Filmi Yayına Girdi

Türkiye’nin yatakta kalite, konfor ve yenilik denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding’in yeni reklam filmi yayına girdi.

Yataş Bedding Hybrid serisinde yer alan tasarım ödüllü Support Line yatağın tanıtıldığı filmde, günlük hayatta çektikleri ağrılar nedeniyle sıkıntı yaşayan kişiler üzerinden yatağın omurga sağlığındaki önemine dikkat çekiliyor.

Kalite ve konforu ileri teknolojiyle birleştiren Yataş Bedding, Omurga Dostu Hybrid yatak serisini tanıttığı ilk reklam filminin ardından bu kez tüketicilerin karşısına tasarım ödüllü yatağı Support Line'ı ile çıkıyor. Hybrid yatak serisinde yer alan Support Line için hazırlanan reklam filminde omurgadan kaynaklanan vücut ağrısı çeken kişilerin görüntüleri eşliğinde ''Omurga kaynaklı vücut ağrıları hayatınızı zorlaştırmasın'' söylemi vurgulanıyor. Filmde, Support Line'ın sahip olduğu çift yay dizilim teknolojisi ve ''S'' şeklinde sıralanan yayları sayesinde omurganın doğal şekline tam uyum sağlayarak sağlıklı, konforlu bir uyku sunduğu iddialı bir şekilde gözler önüne seriliyor. A Graphic Design imzasını taşıyan filmin prodüksiyonunu Hacıyatmaz, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü üstleniyor.

Etiketler: Yataş Bedding, Yataş Bedding Hybrid.

Yorum Ekle