Ardahan Çevre

Yaralı güvercine şefkat eli

Ardahan'da duvar kenarında yaralı halde bulunan güvercin, tedavi edilmesi için Doğa Koruma ve Milli Parklar Ardahan Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Ardahan'da duvar kenarında yaralı halde bulunan güvercin, tedavi edilmesi için Doğa Koruma ve Milli Parklar Ardahan Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Ardahan - Sabah saatlerinde Atatürk Caddesi'nde bulunan bir duvarın kenarında gençler uçamayan ve yaralı bir kuş olduğunu fark etti. Gençler kuşu alarak bir kartona koyup tedavi edilmek üzere Doğa Koruma ve Milli Parklar Ardahan Şube Müdürlüğüne götürdü.

Tedavi edilecek

Doğa Koruma ve Milli Parklar Ardahan Şube Müdürlüğü ekiplerince alınan yaralı güvercin görevli personele teslim edildi. Uzman veteriner hekimleri tarafından tedavi edilecek ve tüm bakımları yapılacak yaralı güvercin tedavisinin ardından doğaya salınacak.

Yaralı güvercini alarak doğa koruma ekiplerine teslim eden Özgür Furkan Yıldız, "Kapımızın önündeki duvar kenarında bitkin ve yaralı halde bir güvercin gördük. Güvercini bir koliye koyarak Doğa Koruma ekiplerini aradık. Birazdan gelip yaralı güvercini alarak gerekli olan tedavisini yapacaklar" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Atatürk Caddesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir