Elazığ Asayiş

Yangın Elazığ'ın her yerini sardı: Baskil'de Belediye Başkanı acil yardım çağrısında bulundu

Elazığ'ın Baskil ilçesinde farklı noktalarda çıkan yangınların ardından Belediye Başkanı Tuncer Turus, acil yardım çağrısında bulundu.

Elazığ'ın Baskil ilçesinde farklı noktalarda çıkan yangınların ardından Belediye Başkanı Tuncer Turus, acil yardım çağrısında bulundu.

Elazığ - Elazığ'ın Baskil ilçesinde ekili alanda henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Rüzgarın da etkisiyle büyük bir alana yayılan yangının söndürülmesi için bölgeye Orman İşletme, itfaiye ve UMKE ekipleri sevk edildi. Yangının kontrol altına alınması için çalışma devam ederken Baskil Belediye Başkanı Tuncer Turus, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kıymetli hemşehrilerim, ne yazık ki ilçemizde an itibariyle çok büyük bir yangın meydana gelmektedir. Rüzgarın etkisiyle yangın hızla yayılmaktadır. Siz değerli Baskilli hemşehrilerimize acil yardım çağrısında bulunuyorum. Duyarlı herkesi Baskil Yatılı Bölge okulu yanına bekliyorum'' dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Baskil, Belediye, Elazığ, itfaiye, Sosyal medya, Yangın gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir