Ekonomi

Vodafone'dan Her Şey Yanımda'ya özel indirim kampanyası

Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Uğur Sennaroğlu:
- "Her Şey Yanımda için Instagram'da düzenleyeceğimiz indirim kampanyasıyla izleyenlere seçili ürünleri piyasanın çok altında fiyatlara satın alma imkanı sunacağız"

İSTANBUL - Vodafone, online alışveriş platformu Her Şey Yanımda'ya özel bir indirim kampanyası düzenliyor.


Şirketten yapılan açıklamaya göre, Her Şey Yanımda'nın Instagram hesabından yapılacak canlı yayında elektronik, teknolojik aksesuar ve küçük ev aletleri kategorilerindeki popüler ürünlerde cepleri rahatlatan indirimler verilecek.


Ceyda Kasabalı ve Hakkı Alkan'ın sunacağı canlı yayında, seçili ürünler piyasanın çok altında fiyatlara sunulacak. İzleyiciler, canlı yayın esnasında paylaşılacak indirim kodlarını kullanarak bu ürünleri Her Şey Yanımda üzerinden indirimli satın alabilecek.


Seçili iki üründe ise indirim kodunu kullanan ilk 5 kişi, bu ürünleri sadece 1 TL'ye satın alabilecek. Her Şey Yanımda Instagram canlı yayını, yarın saat 20.30'da yapılacak.


Türkiye'de telekomünikasyon sektöründe ilk defa tüm kategorilerde hizmete sunulan dijital pazar yeri Her Şey Yanımda'da cep telefonları, elektronik, dijital servisler ve oyun, moda, hobi-ofis-kırtasiye, kozmetik ve kişisel bakım, ayakkabı-çanta-aksesuar, spor ve outdoor, anne-bebek, ev-yaşam, süpermarket, pet shop, medikal ürünler ve oto aksesuar olmak üzere 14 kategoride 2 milyonu aşkın ürün sunuluyor.


Toplam 540 aktif mağazanın faaliyet gösterdiği Her Şey Yanımda, Vodafone'lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren tüm kullanıcılara avantajlı fiyatları, birbirinden farklı kampanyaları ve kullanım kolaylığı ile yepyeni bir deneyim yaşatıyor. Her Şey Yanımda, bugüne kadar 40 milyon kez ziyaret edildi.


Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Uğur Sennaroğlu, Türkiye'nin hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olma hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, şunları kaydetti:


"Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz Her Şey Yanımda servisimizle müşterilerimize online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkanı sunuyoruz. Her Şey Yanımda için Instagram'da düzenleyeceğimiz indirim kampanyasıyla izleyenlere seçili ürünleri piyasanın çok altında fiyatlara satın alma imkanı sunacağız. Ayrıca, müşterilerimiz 5'er adetle sınırlı iki ürüne sadece 1 TL'ye sahip olabilecek. Herkesi 16 Mayıs Pazartesi akşamı Her Şey Yanımda Instagram sayfasına bekliyoruz." Kaynak: AA


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca indirim, Instagram, Kampanya, Spor, Türkiye, Uğur Sennaroğlu, Vodafone, Vodafone Yanımda ve Türkiye'nin dört bir yanından Ekonomi haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir