Van'da AK Parti heyetinden esnafa moral ziyareti

VAN - AK Van Milletvekili Abdulahat Arvas ve AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik normalleşme sürecinin başlamasıyla esnafı ziyaret etti.

Van'da AK Parti heyetinden esnafa moral ziyareti

VAN - AK Milletvekili Abdulahat Arvas ve AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik normalleşme sürecinin başlamasıyla esnafı ziyaret etti.

Kentteki işlek caddelerde sosyal mesafe kuralına uyarak esnafı ziyaret eden Arvas, Türkmenoğu ve beraberindekiler, esnafla sohbet etti, sıkıntılarını dinledi.

Hükümetin pandemi süreci ve sonrası için planladığı projeler hakkında bilgi veren AK Parti heyeti, esnafa dezenfektan ve maske dağıttı.

Milletvekili Arvas, zor süreçte vatandaşların yanında olduklarını ifade ederek, "Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de zor günlerden geçiyoruz. Ama çok şükür hükümetimizin başarılı politikalarıyla süreci atlatıyoruz. Vatandaşlarımızın bu süreçte biraz da kurallara uymasını istiyoruz. İnşallah el birliğiyle bu sürecin üstesinden geliriz." diye konuştu.

Türkmenoğlu ise normalleşme sürecinin başlamasıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda esnafı ziyaret ettiklerini söyledi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgınla mücadelede 'nin çok başarılı bir çalışma yürüttüğünü anlatan Türkmenoğlu, şunları kaydetti:

"Bu süreçte esnafımızı ve vatandaşlarımızı asla yalnız bırakmıyoruz. Güzel günlerde olduğu gibi sıkıntılı günlerde de onların yanındayız. Salgın sürecinin biran önce sona ermesi ve esnafımızın, vatandaşlarımızın normal hayata dönmesi için hükümetimiz olağanüstü bir çalışma yürütüyor. İnşallah en kısa zamanda eski güzel günlerimize tekrar döneceğiz."Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Ağrı Valisi Varol Diyadin kaplıcalarını inceledi

Ağrı Valisi Varol, Belediye Başkanı Sayan'ı ziyaret etti

Ağrı Valiliği Kovid-19'a karşı ek tedbirler aldı

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Ağrı'da sınavlara hazırlanan öğrenciler için ücretsiz kurs düzenleniyor

Yorum Ekle