Van Spor

Van'da 19 Mayıs coşkusu

Van'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı.

Van'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı.

VAN - Edremit ilçe stadyumunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kutlamalarda, gençlik merkezleri ve çeşitli kurumların açtığı sergiler gezildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kutlama mesajının okunmasının ardından, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı Bandosu eşliğinde güzel sanatlar lisesi öğrencilerinin verdiği konser büyük ilgi gördü. Kutlamalar, halkoyunları ekiplerinin gösterisi ile çeşitli spor branşlarındaki gençlerin performans gösterileriyle devam etti.

Kutlama programı, gençlik merkezi konserinin ardından kentte çeşitli spor dallarında dereceye giren sporculara Vali Ozan Balcı tarafından ödüllerinin vermesiyle son buldu.

Kutlama Programına Vali Ozan Balcı'nın yanı sıra Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Aykut Tanrıverdi, Van Cumhuriyet Başsavcısı Harun Karahan, YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Adem Şen, İl Emniyet Müdürü Murat Mutlu, İpekyolu Kaymakamı Abdulkadir Umut Kasman, Edremit Kaymakamı Yücel Erdem, kurum müdürleri, sporcular, öğrenci ve öğretmenler katıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Aykut Tanrıverdi, Edremit, Hamdullah Şevli, İpekyolu, İstiklal Marşı, Jandarma, Ozan Balcı, Recep Tayyip Erdoğan, Rektör, Spor, Van, Yücel Erdem gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir