Kars Yaşam

Vali Polat, vatandaşlarla çay içti, sohbet etti

Kars Valisi Ziya Polat, vatandaşlarla bir araya geldi. Polat, vatandaşlarla sıcak bir ortamında çay içti, sohbet etti.

Kars Valisi Ziya Polat, vatandaşlarla bir araya geldi. Polat, vatandaşlarla sıcak bir ortamında çay içti, sohbet etti.

Kars - Kars Valisi Ziya Polat, göreve başladığı günden itibaren makamda oturarak değil, sürekli vatandaşların içerisinde bulunarak vatandaş odaklı Kars'a hizmet ediyor. Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Polat, sorunların çözümü için ilgili birimlere talimat veriyor. Polat, bununla da kalmayıp vatandaşların kendisine ilettiği sorunların çözülüp çözülmediğini de bizzat takip ediyor.

Her platformda Kars'ın ve Karlıların hizmetinde olduğunu, hizmet etmek için Kars'a geldiğini ifade eden Vali Ziya Polat, vatandaşlar tarafından da seviliyor.

Vali Polat'ın Kars'a çok şey katacağına dikkat çeken vatandaşlar, "İlk bizlere önem veren, bizlerin fikirlerini dinleyen bir vali, bizleri son derece memnun ediyor. En önemli rahatlıkla kendisine yaklaşıp sohbet edebiliyoruz. Kars'a çok şey kazandıracağına inanıyoruz" dediler.

Kazımpaşa Caddesi'nde esnafla da bir araya genel Vali Polat, esnafa hayırlı işler, bereketli kazançlar dileklerinde bulundu. Polat, daha sonra bölgeden ayrıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Kars gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir