Kars Yaşam

Vali Polat muhtarlarla bir araya geldi

Kars Valisi Ziya Polat, merkez mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi.

Kars Valisi Ziya Polat, merkez mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi.

Kars - Kars Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya merkez ve köy muhtarları katıldı. Toplantıda, muhtarların sorun ve taleplerini dinlendi. Vali Polat, muhtarlar tarafından dile getirilen konuların incelenmesi ve çözümü için ilgili kurumlara talimat verdi.

Toplantıda ayrıca Kars genelinde yapılan yatırımlar, köylerde yapımı devam yol, menfez ve köy içi kilitli parke taş yolların son durumu hakkında bilgi verildi. Yapılan yatırımlara muhtarlardan sahip çıkmaları istendi.

Vali Polat, muhtarlara görevlerinde başarılar diledi. Toplantı daha sonra sona erdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Kars, Muhtar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir