Kars Yaşam

Vali Polat düğünde halay çekti

Kars Valisi Ziya Polat, katıldığı düğünde gelin ile damatla halay çekti, genç çiftlere mutluluklar diledi.

Kars Valisi Ziya Polat, katıldığı düğünde gelin ile damatla halay çekti, genç çiftlere mutluluklar diledi.

Kars - Kars Valisi Ziya Polat, bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Üçbölük köyünde, vatandaşlarla sohbet etti. Polat, köyde o sırada başlayan düğün evine geldi. Gelin ile damadın ailesiyle bir süre konuştu.

Yöresel müzik eşliğinde halay çeken gelin ile damada eşlik eden Polat, halay çekti oynadı, genç çiftlere bir ömür mutluluklar dileklerinde bulundu. Gelin ile damadın oynadığı tek oyun sonunda çıkardığı Türk bayrağı ise Vali Polat'a hediye edildi. Polat daha sonra düğünden ayrıldı.

Kars Valisi Ziya Polat, Üçbölük köyünde İl Özel İdaresi tarafından yapılan yatırımları yerinde gördü. Polat, daha sonra Kars'a döndü.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Kars gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir