Erzurum Güncel

Vali Mustafa Çiftçi, "Erzurum Valisi" olmayı hayal eden minik kızı makamında ağırladı

ERZURUM - Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Kocaeli'de yaşayan ve memleketi Erzurum'a vali olmayı hayal eden 8 yaşındaki Eyşan Duru'yu makamında misafir etti.

Erzurum - Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Kocaeli'de yaşayan ve memleketi Erzurum'a vali olmayı hayal eden 8 yaşındaki Eyşan Duru'yu makamında misafir etti.

Kocaeli'de ilkokul 2. sınıf öğrencisi Duru, memleketi Erzurum'a vali olma hayalini her fırsatta voleybol öğretmeni Kamil Çavdar'la paylaştı.

Öğrencisine sürpriz yapmak isteyen Çavdar, Erzurum Valiliğini arayıp durumu anlatarak randevu talebinde bulundu.

Aslen Erzurumlu olan Duru ve ailesini makamında misafir eden Çiftçi, sıla hasreti çeken Duru'ya vali olmanın eğitim sürecini anlattı ve önemli tavsiyerlerde bulundu.

Vali Çiftçi, ziyaret sonunda Duru ve ailesi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Vali Mustafa Çiftçi, Erzurum Valisi olmayı hayal eden minik kızı makamında ağırladı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Erzurum Valiliği, Voleybol gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir