Hakkari Yaşam

Vali Çelik: "Devletimiz her zaman şehit ailelerimizin yanındadır"

Hakkari Valisi Ali Çelik, Şehit Jandarma Teğmen Abdulselam Özatak ile Şehit Güvenlik Korucusu Kemal Kaplan'ın ailelerinin bayramlarını kutlayarak, devletimizin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu söyledi.

Hakkari Valisi Ali Çelik, Şehit Jandarma Teğmen Abdulselam Özatak ile Şehit Güvenlik Korucusu Kemal Kaplan'ın ailelerinin bayramlarını kutlayarak, devletimizin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu söyledi.

Hakkâri - Durankaya beldesinde ikamet eden Özatak ve Kaplan ailesini ziyaret eden Vali Çelik, 16 Haziran Babalar Günü olması vesilesiyle şehit babaları Salih Özatak ve Salih Kaplan'ın gününü de kutladı. İl Müftüsü İsmail Fakirullahoğlu'nun dualarıyla Şehit Jandarma Teğmen Abdulselam Özatak ile Şehit Güvenlik Korucusu Kemal Kaplan'ın anıldığı ziyarette Vali Çelik; "İhtiyaç duydukları konularda devletimizin her zaman şehit ailelerimizin yanındadır" dedi.

Misafirperverlikleri için her iki aileye teşekkür ederek bayramlarını da kutlayan Vali Çelik'e, ziyaretinde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu, İl Emniyet Müdürü İdris Yılmaz, İl Müftüsü İsmail Fakirullahoğlu, Durankaya Belediye Başkanı İsmail Demirci de eşlik etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Hakkari, İsmail Demir, İsmail Fakirullahoğlu, Jandarma, Şehit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir