Hakkari Yaşam

Vali Ali Çelik, vatandaşların sorunlarını dinledi

Hakkari Valisi Ali Çelik, kentin değişik noktalarında vatandaşın taleplerini dinledi.

Hakkari Valisi Ali Çelik, kentin değişik noktalarında vatandaşın taleplerini dinledi.

Hakkâri - Hafta içi ve hafta sonu fırsat buldukça vatandaşlarla bir araya gelen Vali Çelik, vatandaşlarla sohbet ederek istek ve taleplerini dinliyor. Vali Çelik'in etrafını saran vatandaşlar taleplerini rahatlıkla kendisine anlatmanın mutluluğunu yaşadılar.

Vatandaşların sorun, sıkıntı ve taleplerini dinleyen Vali Çelik, "Devletimizin imkanları dâhilinde hemşehrilerimizden gelen talepleri yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir