Bitlis Güncel

"Turistik Tatvan Treni" yolcuları Ankara'ya uğurlandı

BİTLİS - "Turistik Tatvan Treni" ile Bitlis'e gelen ziyaretçiler, kentteki programların ardından Ankara'ya uğurlandı.

BİTLİS

Turistik Tatvan Treni

ile Bitlis'e gelen ziyaretçiler, kentteki programların ardından Ankara'ya uğurlandı.

Valiliğin sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, Ankara'dan 24 Haziran'da yola çıkan "Turistik Tatvan Treni" ile Bitlis'e gelenler, güzergah boyunca birçok kentten geçti, eşsiz manzaraları görme imkanı buldu.

Dün kente ulaşan yolcular, tarihi ve turistik mekanları gezdi, doğal güzelliklerin bulunduğu alanlarda zaman geçirdi.

"Turistik Tatvan Treni" yolcuları, Vali Erol Karaömeroğlu, il protokolü, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de katıldığı programla Ankara'ya uğurlandı.

BİTLİS - Turistik Tatvan Treni yolcuları Ankara
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bitlis, Erol Karaömeroğlu, Sosyal medya, Tatvan gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir