Tunceli Yaşam

Tunceli Valisi Tekbıyıkoğlu, yaylacılarla bir araya geldi

Tunceli Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, kentin yüksek rakımlı bölgelerinde yaşayan yaylacıları ziyaret etti.

Tunceli Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, kentin yüksek rakımlı bölgelerinde yaşayan yaylacıları ziyaret etti.

Tunceli: Tunceli Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Pülümür ilçesinde bulunan Feracan Tepede, hayvanlarını otlatan yaylacıları ziyaret etti. Ziyaretinde yaylacılarla sohbet eden Vali Tekbıyıkoğlu, sorun ve taleplerini dinledi. Bölgedeki hayvancılık faaliyetiyle ilgili bilgi alan Tekbıyıkoğlu, yaylacılara, devletin her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

Feracan Tepedeki doğal güzelliklerin korunmasının ve hayvancılık faaliyetlerinin desteklenmesinin önemine vurgu yapan Vali Tekbıyıkoğlu'nun ziyareti yaylacılar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Vali Tekbıyıkoğlu'nun yayla ziyaretine Tunceli İl jandarma Komutanı Tümgeneral Nuh Köroğlu ile Pülümür Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal da eşlik etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Tunceli haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Tunceli Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Tunceli'nin dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Jandarma, Mehmet Çağatay Çakal, Pülümür, Tunceli gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir