Ağrı Yaşam

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Doğu Anadolu Bölgesi Ticaret ve Sanayi Odaları Başkanları ile Bir Araya Geldi

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Ticaret ve Sanayi Odaları Başkanları ve Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Doğu Anadolu Bölgesi'nden gelen ticaret ve sanayi odalarının başkanları ile bir araya geldi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan, Doğubeyazıt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Can, Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan ve Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Özdemir'in katıldığı toplantı, TOBB merkez binasında gerçekleştirildi.

Hisarcıklıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da, ziyaret için başkanlara teşekkür ederek, "Ardahan, Ağrı, Doğubeyazıt, Iğdır ve Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odalarımızın değerli başkanlarını Birliğimizde ağırlamaktan onur duyduk. Nazik ziyaretleri için teşekkür eder, iş birliğimizin bölge ekonomisine katkıda bulunmasını temenni ederim" ifadelerini kullandı.

Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Doğubayazıt, Iğdır, Kamil Arslan, Saim Alpaslan, Yüksekova gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir