Elazığ Kültür Sanat

Tiyatro oyununda kadına yönelik şiddete dikkat çekildi

Elazığ'da sahnelenen komedi oyununda, öğrencilerden oluşan tiyatro topluluğu final bölümünde, kadına yönelik şiddete dikkat çekti.

Elazığ'da sahnelenen komedi oyununda, öğrencilerden oluşan tiyatro topluluğu final bölümünde, kadına yönelik şiddete dikkat çekti.

Elazığ - Elazığ'da Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Derneği ile Güler Misin Ağlar Mısın Tiyatro Topluluğu iş birliğiyle tiyatro gösterisi ile sahnelendi. Elazığ'da Spor Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi ve tiyatro topluluğu başkanı Mehmet Akif Kıraç öncülüğünde fakülte öğrencilerinden oluşan tiyatro topluluğu, 4 perdelik komedi oyunuyla Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde sahne aldı. Kadına yönelik şiddet konusuna dikkat çekilen ve zaman zaman duygusal anların da yaşandığı son oyunda, öğrencilerin performansı izleyicilerden büyük alkış aldı. Düzenlenen etkinliğe, Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ömer Faruk Ergün, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Derneği kurucu başkanı Gülnar Karagöl ile çok sayıda davetli katıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Kültür Sanat haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Elazığ, Elazığ Belediyesi, Spor, Tiyatro gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir