"Telafide bende varım" koordinasyon toplantısı düzenlendi

"Telafide bende varım" koordinasyon toplantısı düzenlendi - Iğdır Haberleri

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 5 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arası yapılacak telafi eğitimleri öncesinde koordinasyon toplantısı düzenledi.

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 5 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arası yapılacak telafi eğitimleri öncesinde koordinasyon toplantısı düzenledi.

IĞDIR - Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkan farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde çocukların fiziksel, sosyal duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla "Telafide Ben de Varım" Programı hazırlandı.

Bu kapsamda Iğdır'da okul öncesi eğitim, ilköğretim, orta öğretim ve özel eğitim okullarında öğrenim gören çocuklar için 5 Temmuz 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında okul, ilçe ve il genelinde gerçekleştirilecek program kapsamındaki bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ile etkinlikler değerlendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen başkanlığında düzenlenen toplantıda, faaliyetler ve etkinlikler görüşüldü.Kaynak:İHA

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Iğdır haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Iğdır Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaşmak İstermisin?

Yorum Ekle