Van Politika

Muradiye'de muhtarlar toplantısı yapıldı

Van'ın Muradiye ilçesinde göreve yeni başlayan muhtarların katılımıyla toplantı yapıldı.

Van'ın Muradiye ilçesinde göreve yeni başlayan muhtarların katılımıyla toplantı yapıldı.

Van: Muradiye Halk Kütüphanesi toplantı salonunda Muradiye Kaymakamı Melih Aydoğan başkanlığında ilgili birim amirlerinin de katılımıyla göreve yeni başlayan muhtarlarla toplantı yapıldı. Muradiye Kaymakamı Melih Aydoğan, göreve yeni başlayan muhtara hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Mahalle muhtarının talep ve isteklerini dinleyen Kaymakam Aydoğan, talep ve isteklerle ilgili birim amirlerinden de bilgi alışverişinde bulunarak, muhtarlarla birim amirlerinin diyalog halinde çalışmalarını talep etti.

Toplantıya Muradiye Kaymakamı Melih Aydoğan, muhtarlar ve kurum amirleri katıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, Melih Aydoğan, Muhtar, Muradiye, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir