Ekonomi

Teknosa'dan geleceğin kadın liderlerine sertifika

İSTANBUL - Teknosa, Teknolojide Kadın Derneği'nin (Wtech) yürüttüğü "Teknolojinin Lider 100leri" programında desteklediği gençlere sertifikalarını takdim etti.

İSTANBUL - Teknosa, Teknolojide Kadın Derneği'nin (Wtech) yürüttüğü "Teknolojinin Lider 100leri" programında desteklediği gençlere sertifikalarını takdim etti.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Teknolojide Kadın Derneği'nin kurumsal üyeleriyle birlikte Cumhuriyet'in 100. yılı kapsamında gerçekleştirdiği "Teknolojinin Lider 100leri" programında katılımcılar sertifikalarını aldı.

Teknosa, "Birlikte Güçlüyüz" mottosuyla gerçekleşen projede gençlerin eğitimlerine mentörlük desteği sağlayarak katkıda bulundu. Gençler bu sayede hem kendi potansiyellerini keşfetme hem de Teknosa kültürünü öğrenme fırsatı yakaladı.

Programa katılan gençler, 4 ay boyunca, veri analitiği, python ile veri bilimi, python ile yapay zeka, robotik süreç otomasyonu, süreç analisti ve siber güvenlik konularında teknik eğitim aldı. Kursiyerler, eğitim süresince liderlik, takım çalışması ve problem çözme yeteneklerini de geliştirdi.

Program sonunda 189 öğrenci sertifikalarını aldı.

Teknosa'nın program kapsamında desteklediği gençlere sertifikalarını Teknosa İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcısı Ersin Aydın ile Teknosa Müşteri Deneyimi, CRM ve Veri Analitiği Grup Müdürü Duygu Bayram takdim etti.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir