Erzincan Asayiş

TDP polisleri taksicileri bilgilendirdi

Erzincan'da Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü ekipleri, taksicileri suç olaylarına karşı bilgilendirdi.

Erzincan'da Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü ekipleri, taksicileri suç olaylarına karşı bilgilendirdi.

Erzincan - Erzincan Emniyet Müdürlüğü, TDP Şube Müdürlüğü ekiplerince: Kentte bulunan ticari taksi duraklarındaki şoför esnaflar ziyaret edilerek görüşmeler yapıldı. TDP polisleri, parada sahtecilik, dolandırıcılık, evden hırsızlık, trafik güvenliği konuları hakkında taksicilere bilgilendirmede bulunarak daha detaylı bilgi içeren broşürler dağıtıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, Hırsızlık, Polis, Toplum Destekli Polislik gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir