Muş Güncel

Tayini çıkan Kaymakam Ocak'a veda yemeği

MUŞ - Trabzon'un Yomra ilçesine tayini çıkan Muş'un Bulanık Kaymakamı Oğuzhan Ocak için veda yemeği düzenlendi.

Muş - Trabzon'un Yomra ilçesine tayini çıkan Muş'un Bulanık Kaymakamı Oğuzhan Ocak için veda yemeği düzenlendi.

Kaymakam Ocak, Gölpark Millet Bahçesi'nde düzenlenen veda yemeğinde kurum çalışanları ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya geldi.

Programda bir konuşma yapan Ocak, ilçeyi çok sevdiğinin söyledi.

Görevi süresince ilçenin sorunlarını çözmeye çalıştığını belirten Ocak, "Vicdanımız, adaletimizle çalıştık. Bunu vatandaşlarımıza aksedebilmişsek ne mutlu bize." dedi.

Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Abdülhakim Erdoğan da hizmetlerden dolayı Ocak'a teşekkür etti.​​​​​​​

Tayini çıkan Kaymakam Ocak
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bulanık, Kaymakamlık, Muş, Oğuzhan Ocak gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir