Oğuzhan Ocak Haberleri

Oğuzhan Ocak haber ile ilgili bütün haberleri, ayrıca Oğuzhan Ocak'ın en son dakika haber, durum ve gelişmelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Kategori son güncelleme: 19.10.2021 - 23:13
Oğuzhan Ocak
Oğuzhan Ocak

Korkut kaymakamı. Oğuzhan Ocak kimdir? Ordulu olup Ordu’nun Ünye ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ünye’de tamamladı. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. 2011 yılından itibaren Maliye Bakanlığında Gelir Uzmanlığı olarak çalıştı.  Ayrıca Sosyal Güvenlik Kurumunda Sosyal Güvenlik Denetmenliği görevlerinde bulundu. Kaymakam Oğuzhan Ocak Evli ve bir çocuk babasıdır.

2015 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Ankara'nın Haymana ve Kırıkkale'nin Bahşili ilçelerinde kaymakam refikliği yaptı. Kırıkkale'nin Karakeçili ilçesinde kaymakam vekilliği görevinde bulundu.

Yabancı dil eğitimini İngiltere Sheffield Üniversitesinde tamamladı. 2017-2019 yıllarında Bayat Kaymakamlığında görev yaptı. Ayrıca 2019-2021 yıllarında Yedisu Kaymakamlığı görevinde bulundu. 20 Ağustos 2021 tarihinde yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Korkut'a kaymakam olarak atanmıştır.

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!