Bitlis Güncel

Tatvan Kaymakamı Demir muhtarlarla bir araya geldi

Bitlis'in Tatvan Kaymakamı Dr. Remzi Demir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde seçilen mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Bitlis'in Tatvan Kaymakamı Dr. Remzi Demir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde seçilen mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Bitlis: Tatvan Kaymakamı Dr. Remzi Demir, mahallelerde yaşanan sorun ve sıkıntıları dinleyerek, sorunların çözümü konusunda ilçedeki muhtarlar ile istişarelerde bulundu. Toplantıda; ilçenin genel durumu, mahallelerdeki asayiş ve güvenlik sorunları görüşülerek muhtarların bu konudaki talepleri değerlendirildi.

Kaymakam Dr. Remzi Demir, toplantıda muhtarlara tek tek söz verip mahallerindeki sorun ve talepleri dinleyerek, çözümü için de gerekli olan çalışmaların yapılacağını ifade etti.

Toplantıya katılan kamu kurum amirleri ise muhtarlar tarafından kendilerine aktarılan talepleri not aldılar.

Kaymakamlık Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Uludağ ile kamu kurum ve kuruluş amirleri katıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bitlis, Kaymakamlık, Muhtar, Remzi Demir, Tatvan gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir