Bitlis Güncel

Tatvan'da 25 bin 346 öğrenci karne aldı

BİTLİS (İHA) - Bitlis'in Tatvan ilçesinde 25 bin 346 öğrenci karne heyecanı yaşadı.

BİTLİS (İHA) - Bitlis'in Tatvan ilçesinde 25 bin 346 öğrenci karne heyecanı yaşadı.

Bitlis: Tatvan ilçesinde 119 okulda eğitim öğretim gören 25 bin 346 öğrenci karne sevinci yaşadı. İlçenin Hidayet İlkokulundaki öğrencilerle bir araya gelen Tatvan Kaymakamı Remzi Demir, karne verdiği öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de karne alan öğrencilere bayrak, balon, şapka ve boyama kitapları hediye etti.

Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Uludağ, ilçe genelindeki 119 okulda eğitim veren bin 607 öğretmen ve eğitim gören 25 bin 346 öğrenci ile birlikte karne sevincini yaşayarak yaz tatiline girdiklerini söyledi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bitlis, Remzi Demir, Tatvan, Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir