Erzurum Spor

Sönmez: "Başarılarımızı artırarak sürdüreceğiz"

Boks Milli Takımının başına Gürkan Sönmez'in getirilmesi Erzurum'da ve camiada sevinçle karşılandı.

Boks Milli Takımının başına Gürkan Sönmez'in getirilmesi Erzurum'da ve camiada sevinçle karşılandı.

Erzurum - Başarılı spor adamı uzun yıllar görev yaptığı Milli Takımda birçok Avrupa ve Dünya Şampiyonu Sporcular çıkararak İstiklal Marşımızı okutmuştu. Gürkan Sönmez'in tekrar Milli Takım Baş antrenörlüğüne getirilmesi başta Erzurum olmak üzere boks camiasını sevindirdi. Gürkan Sönmez yaptığı açıklamada, "Biz ülkemize ve Ay yıldızlı bayrağımıza aşığız. Bir çok kez İstiklal Marşımızı hem Avrupa'da hem de Dünya Şampiyonasında okutturarak bayrağımızı en yükseğe taşıdık. İnşallah bundan sonrada devam ettireceğiz." dedi.

Aynı zamanda Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Erzurum il Başkanlığı görevini de yürüten Sönmez, "Gençlik bizler için çok önemli. Onlar bizim geleceğimiz. Bizler gençlerimizi spor ile buluşturup onların kendilerine uygun branşlarda başarılar almalarını sağlayacağız." şeklinde konuştu.

29 Mayıs-20 Haziran 2024 tarihleri arasında Çanakkale'de Avrupa Şampiyonası Kampı için toplanacak olan kafilede geçen hafta Türkiye Şampiyonu olan Erzurum Palandöken Belediyesinin Milli Sporcusu Davut Saydam da yer alacak .Gürkan Sönmez, sözlerini şöyle sürdürdü "İnşallah sporcumuzdan ve ülkemizi temsil edecek olan diğer sporcularımızdan fazlasıyla ümitliyim dedi. Milli takım 21-31 Haziran 2024 tarihleri arasında Bosna Hersek'de de yapılacak olan Avrupa Şampiyonasına katılacak."

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Boks, Erzurum, İstiklal Marşı, Palandöken, Palandöken Belediyesi, Spor, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir