Ekonomi

Sompo Sigorta, Samuraylar Kulübü'ne üye acenteleri ile İskoçya'da buluştu

İSTANBUL - Sompo Sigorta, Samuraylar Kulübü'ne üye acenteleriyle İskoçya'ya düzenlediği seyahatte bir araya geldi.

İSTANBUL - Sompo Sigorta, Samuraylar Kulübü'ne üye acenteleriyle İskoçya'ya düzenlediği seyahatte bir araya geldi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sompo Sigorta, acentelerine yönelik motivasyon ve iletişim çalışmalarına devam ediyor.

2019'dan beri acentelerini seyahat deneyimleri ve farklı ayrıcalıklarla buluşturan kulüp, 2024'ün ilk seyahatini gerçekleştirdi.

Edinburgh'da gerçekleştirilen geziye Sompo Sigorta Genel Müdürü Fahri Uğur'un yanı sıra, Satış Genel Müdür Yardımcısı Hasan Bayata, Bireysel Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Şirzat Çetinkaya, Kurumsal Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Uğur Özer ve Pazarlama Başkanı Onat Dalaş da katıldı.

Orta Çağ tarih ve sanatının, ülkenin doğal güzellikleriyle birleştiği gezide acenteler, 4 gün süren seyahatte, birbirleriyle olan iletişimi kuvvetlendirirken, yeni bir kültür tanıma fırsatı buldu.

Panoramik şehir turuyla başlayan gezi, Edinburgh Kalesi ziyareti ve İskoç yemeklerinin tadımı gibi çeşitli aktivitelerle devam etti.

Doğa yürüyüşleri, Loch Ness Gölü'nde tekne turu gibi etkinliklerle iş stresinden uzaklaşan kulüp acenteleri, doğada yorgunluk atma şansı buldu.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir