Kars Yaşam

SERKA 93. Yönetim Kurulu Toplantısını yaptı

Serhat Kalkınma Ajansı'nın 93. Yönetim Kurulu Toplantısı, video konferans yöntemiyle yapıldı

Serhat Kalkınma Ajansı'nın 93. Yönetim Kurulu Toplantısı, video konferans yöntemiyle yapıldı

Kars - Serhat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek Başkanlığında video konferans yöntemiyle yapılan toplantıya, Ağrı Ardahan Iğdır ve Kars Valileri, Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları katılım sağladı.

Toplantıda, Kars Ardahan ve Iğdır illerinde uygulanması planlanan güdümlü projeler görüşülüp onaylandı. Onaylanan söz konusu projeler, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının onayına sunulacak.

Ajansın 2024 yılı çalışma programı ve bütçesinin gelişen ihtiyaçlar ve tasarruf tedbirleri kapsamında revize edilmesi hususu görüşüldü.

Ayrıca, 2018-2021 yılları arasında Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinde uygulanan mali destek programları kapsamında Ajans uzmanları tarafından hazırlanan Etki Değerlendirme Raporu yönetim kuruluna sunuldu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ardahan, Belediye, Iğdır, Kars, Serhat Kalkınma Ajansı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir