Kars Yaşam

Selim'de çok amaçlı salon ve taziye evi açılışı yapıldı

Selim'de iş insanı tarafından yaptırılan Çok Amaçlı Salon ve Taziye Evi'nin açılışı yapıldı.

Selim'de iş insanı tarafından yaptırılan Çok Amaçlı Salon ve Taziye Evi'nin açılışı yapıldı.

Kars - Kars, Ardahan, Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı tarafından Selim ilçesinde annesi Leman Yıldırım adına yaptırdığı Çok Amaçlı Salon ve Taziye Evi'nin açılışını Kaymakam Mubin Demirkıran, Belediye Başkanı Barış Koç, Selim Belediyesi eski Başkanı Coşkun Altun ve davetliler yaptı.

Açılışı yapılan Çok Amaçlı Salon ve Taziye Evi, daha sonra davetliler tarafından gezildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Belediye, Coşkun Altun, Iğdır, Kars, Selim, Selim Belediyesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir