Samsung'dan evde yaşama yönelik "#EvdeBeraberiz" programı

Samsung, insanların evlerinde keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olmak için ünlü isimlerle birlikte #EvdeBeraberiz isimli bir hareket başlattı.

Samsung'dan evde yaşama yönelik "#EvdeBeraberiz" programı

, insanların evlerinde keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olmak için ünlü isimlerle birlikte #EvdeBeraberiz isimli bir hareket başlattı.

Samsung açıklamasına göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi 'de de büyük bir kesim zamanlarının çoğunu evlerinde geçiriyor.

Samsung, Türkiye'yi davet ettiği #EvdeBeraberiz hareketi ile insanların evlerindeki geçirdikleri zamanı eğlenceli ve verimli hale getirmeyi hedefliyor.

Bu hareket kapsamında; spor, yemek, moda, eğlence, verimlilik, sanat gibi konularda evde kalanlara ilgi çekici içeriklerle seslenen Samsung, bu içeriklerin yanı sıra ünlü isimlerle iş birlikleri yaparak Instagram yayınları da sunuyor.

"#EvdeBeraberiz" hareketi ile gerçekleştirilecek etkinlikler arasında şunlar yer alıyor:

"Fotoğrafçılık: Fotoğrafçı Ahmet Erdem ile evde yaratıcı fotoğraf çekme tüyoları. Moda: Moda uzmanı Rachel Araz ile evde kendi modanızı yaratın. Verimli Çalışma: Ünlü Youtuber Barış Özcan'dan evinizi ofise dönüştürecek tüyolar. Sanat: Karikatürist Emrah Ablak ile çizimler.

Eğlence: Radyo programcısı ve stand-up sanatçısı Mesut Süre ile Rabarba Talk ve 3Y1T kanalıyla canlı yayında sohbetler. Spor: Sporcu Kerim Savaş Sarı'dan evde fit anlar. Mutfak: Yemek şefi Yağız İzgül ve sunucu Sedef İybar'dan enfes tarifler. Müzik: Deniz Baysal ile evde keyifli anlar."

Tüm bu etkinlikler Samsung IGTV'den takip edilebiliyor.

Samsung'un #EvdeBeraberiz hareketi kapsamında hazırladığı diğer içeriklere ise www.samsung.com/tr/explore/tag.explore&tag&evdeberaberiz adresinden ulaşılabiliyor.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Ağrı'da şiddetli rüzgar hasara yol açtı

Ağrı Valisi Süleyman Elban Mehmetçik ve polisin bayramını kutladı

İshak Paşa Sarayı'nın üzerinde oluşan gökkuşağı büyüledi

Ağrı'da Ramazan Bayramı'nın ilk günü sokaklar boş kaldı

Ağrı'da Türk Kızılay gönüllüleri bayramı evde geçiren çocukları eğlendirdi

Yorum Ekle