Rüyada Mezarlıktan Geçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mezarlıktan Geçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mezarlıktan geçmek, çok yaşamaya işarettir. Bayram, arife, cuma gibi özel günlerde mezarlıktan geçmek, sevince, gönül huzuruna, hayır üzere olmaya, hayatın geçiciliğini anlamaya veya sünnet merasimine ve düğün törenine katılmaya, yolculuğa veya savaşa gitmeye işaret eder. Mezarlıktan geçmek aynı zamanda sahibinin sabırlı olması gerektiğini bildirir.

Böyle günlerde halkla birlikte mezarlıktan geçtiğini görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, savaşta ise zafer kazanmaya işarettir. Rüyada ların bulunduğu mezarlıktan geçtiğini görmek, günahların bağışlanmasına, tövbe edip yararlı işler yapmaya, tevekkül ve kanaat sahibi olmaya, esenliğe çıkmaya, hac veya umreye gitmeye işarettir.

Rüyada mezarlıktan geçmek, hapishane ziyaretine de işaret eder . Bu rüya insana ölümü hatırlatıp ahiret için ibret olmayı sağlar. Rüyasında mezarlıktan geçtiğini gören rüya sahibi için bu rüya insanı dünya hırsından uzaklaştırıp haram işlemeyi engellemeye ve insanın geçmişi ile bağlarının güçlenmesine işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
112 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi