Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gelinlik görmek; rüya sahibine sevinç, hane halkına bolluk ve berekete yorulur. renkli gelinlik gören neşe ve mutluluk demektir. Beyaz gelinlik görmek, genç kız için dünürcü gelmesine yorulur. Delikanlının beyaz gelinlik görmesi arzu ettiği işin gerçekleşmesine işarettir. İslami rüya tabirlerine göre, evlilik arzusu içinde olduğunuz anlamına gelir. Yahut rüya sahibinin evlenmek üzere olduğunu haber verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada gelinlik görmek, evlilikle ilgili konularda mutlu hadiselerin ve gelişmelerin yaşanacağına ancak bekar kızlar için bu gelişmenin yakın zamanda evlenip rahat bir hayat süreceğine işaret edilir. Ayrıca, rüya sahibinin yakın bir zamanda alacağı hayırlı bir haberin ardından refah içinde yaşanacağına yorulur.


1- Rüyada Renkli Gelinlik Görmek

Rüya yorumunda renkli gelinlik, tez zamanda duyulacak hayırlı habere işarettir. Evli kadının renkli gelinlik görmesi, hayırlı evlattır.

Sponsorlu Bağlantılar

Genç kız için renkli gelinlik, evliliktir. Erkek için dileğinin gerçekleşmesine işarettir. Yaşlı kadın için renkli gelinlik, sevinç ve sürura yorulur.

Bir kimsenin bembeyaz gelinlik görmesi, sevinç ve sürür ile tabir olunur. Zira bembeyaz gelinlik, her genç kızın en sevinçli anını aksettirir.

Genç bir kızın rüyasında gelinlik görmesi, iyi bir delikanlı ile evleneceğine delalet eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı gelinlik görmek ne demektir? Bir genç kızın rüyada kırmızı gelinliği görmesi, tez zamanda kısmetinin çıkacağına delalettir.


2- Rüyada Kendini Gelinlik İçinde Görmek

Rüyasında kendini gelinlik içinde gören eğer evlenmeye ehil bir kimseyse, yakında evlenir.

Bazen de rüya sahibi aşık olacağı bir kimseyle karşılaşacak demektir. Bazı yorumlara göre de aile içinde yaşanan maddi sıkıntılar bitecek.

Kendini kabarık gelinlik içinde görmekse, zengin, varlıklı biriyle evlenmeye işarettir. Evli kadının kendini gelinlik içinde görmesi ailesinin saadetine yorulur.


3- Rüyada Gelinlik Yıkamak

Rüya tabirinde sevinç anlamına gelir. Zira gelinlik görüldüğünde her zaman sevinçle karşılanır. Bir kimsenin rüyasında gelinlik yıkadığını görmesi, keder ve üzüntüden kurtulmaya ve refaha kavuşmasına alamettir.

Aynı zamanda huzurlu ve mutlu günleri ifade eder. Beyaz gelinlik rüyada saflığı temsil eder. Evli kadının gelinlik yıkaması aile hayatındaki huzuru işaret etmektedir.


4- Rüyada Bir Sürü Gelinlik Görmek

Rüyada görülen bir sürü gelinlikler daima güzelliğe yorumlanır. Çünkü normal hayatta bir sürü gelinlik gören kimse için bu güzellik, huzur, saflık ve mutluluk demektir.

Bir sürü gelinlik hangi şekilde görülürse görülsün bu rüya mutluluğa çıkar. Rüya sahibini mutlu edecek gelişmelere de tabir edilir.


5- Rüyada Evli Birinin Gelinlik Görmesi

Evlendiği kimsenin kıymeti, fazileti, değeri, isminin anlamı ve de güzelliği oranında nimet ve saltanat anlamını taşır.

Rüyada tanıdığı birinin herhangi renk gelinliği görmesi ise, bir başkasını evlendirmeye alamettir.


6- Rüyada Siyah Beyaz Gelinlik Görmek

Rüyada görülen siyah beyaz gelinlikler, güzel ve temizse, evliliğinizin size mutluluk getireceğinin işaretidir.

Yani rengi ne olursa olsun, yeni, temiz ve güzel siyah beyaz gelinlik hayırlı haberlere işarettir.

Annenin, rüya sahibi hakkında müjdeli bir haber alacağını da tabir etmektedir. Gelinlik süslü güzel olursa dünyaca bereket, ucuzluk, bolluk demektir.

Genç kızın gelinlik görmesi, yakın zamanda kısmetinin açılacağına işarettir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
260 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Arzu

Arzu

1 yıl önce

Kayınvalidem bize gelmiş , ben kızımı banyo ettirecektir, banyoya girdiğimde kayinvalidemin gelinliğimi yıkamak için islattigini gördüm , neden yaptigini sordum sadece yüzüme bakti , çocuğumu onun üzerine koyup yıkadım gelinlik sabunlu suyun altında kaldı sonra kaldırıp astım yada asılı gördüm tam hatırlamıyorum ama tersinden di suslemeleri yoktu gelinliğin, Allah hayırlara vesile kılsın inşallah .

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi